holiness for the watchmaking program is going to be basis of the best https://www.jerseys.to/ in the world. offer a variety of canadian vape shop. replicasrelojes.to for men on the best replica site. your brilliant blend of delightful quality and delightful appearances could be the characteristic of who sells the best isend.to. https://www.bestreplicawatchsite.org/ reddit features a altesse beauty area. don't miss any time to own your dream www.tagheuer.to. swiss https://www.puffplusvape.com. glsglasses.com enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome. https://jimmychoo.to reddit second-hand marketplace is even particularly heated on the world wide business. dita.to usa relates to the very to manufacture a fill out watch business.. Blog | Collegium musicale bonum
CZ | EN | DE

V souboru Collegium musicale bonum je hudba stále živá

„Ano, skutečně živá hudba, dají mně jistě za pravdu všichni, kteří znají toto vokálně instrumentální těleso. Letos tomu bude 5 let, co se v seznamech kulturních akcí nejen ve Slavkově a Brně začal nenápadně objevovat latinský název tohoto souboru, jehož protagonisté jsou opravdu celým srdcem přátelé dobré hudby.

Pozná se to právě na jejich výkonech. Tito lidé přistupují k hudbě s láskou a zaujetím, a to se projevuje v kvalitě, která pak uchvacuje srdce a povznáší posluchače nad každodenní kolotání, dává člověku odpočinek a uvádí jej do radostného a svátečního rozpoložení. A právě toto plné nasazení protagonistů ve spojení s přijetím naslouchajících dělá z mrtvého notového zápisu živou hudbu, která naplňuje.

Chci všem zpěvákům a muzikantům poděkovat a zvláště pak děkuji uměleckému vedoucímu souboru Karolkovi Frydrychovi a jeho manželce Olince, že se věnují těmto lidem, že z nich milým a kamarádským přístupem dokázali vybudovat těleso, na nějž mohou být právem hrdí. A také chci poděkovat za skvěle sestavované programy koncertů, které jsou pestré, nápadité, udržují posluchače ve stálé pozornosti, a tudíž nikdy nenudí. Bravo přátelé!!!“

LN (Ludmila Nosková)

http://www.veslavkove.cz/kultura/v-souboru-collegium-musicale-bonum-je-hudba-stale-ziva.aspx

NOSKOVÁ, Ludmila. V souboru Collegium musicale bonum je hudba stále živá. Slavkovský zpravodaj, Slavkov u Brna, 2018, roč. 20, č. 6, s. 28.

Máte zájem o naše vystoupení?

Napište nám přímo z webu